Coursingové a dostihové náhubky

Protože problém s dodavateli materiálu se místo vyřešení dále prohlubuje a musel bych jít s cenou výsledného produktu  nad 2 000,- Kč, pozastavuji tedy výrobu coursingových náhubků než se objevím rozumného dodavatele, který mi odprodá svůj odpad za rozumnou cenu. Je mi líto, ale situace se prostě nelepší.


Hned ze začátku důrazné upozornění:

NEMĚŘTE NÁHUBEK, KTERÝ DOSUD VÁŠ PES NOSIL. MĚŘTE PSA !!!!!

(Pokud budete měřit náhubek který Váš pes dosud nosil v domění, že si ušetříte práci, tak tím pouze přiděláte práci ne jen sobě, protože budete měření opakovat, ale i mě. Míry vzaté ze sériově vyráběných náhubků totiž nejdou použít. Takový náhubek je při stávajícím designu nevyrobitelný.)

 

Náhubky jsou vyráběné na míru psovi z nerezové pružinové oceli pájené stříbrem. V současné době vyrábím dva druhy.

Miska

 

Frigo - Kopiea Plný náhubek.

 

598957_300529410042373_1127710435_n

Bohužel jsem přišel o původního dodavatele materiálu (ukončil činnost), musel jsem hledat jiného a bohužel jsem nenašel nikoho s cenami, jaké jsem měl doposud. Byl jsem donucen cenu hodně upravit. Je mi jasné, že se nebude líbit, ale bohužel navýšení ceny vstupního materiálu mi neumožňuje jednat jinak.

Cena běžného náhubku (miska, plný) je tedy nyní 1500,- Kč plus mínus 50,- Kč podle pohybu cen stříbra nebo dalších úprav.

Občas se stane, že potřebujete náhubek vyrobit rychle. Jelikož náhubky vyrábím ve svém volném čase, musím při expres výrobě odložit nějakou jinou práci. Chci však jít naproti zákazníkům a tak přidávám možnost objednat si náhubek Expres. Pokud to bude možné (některé práce nelze odložit) vyhovím Vám a do týdne bude náhubek na cestě k Vám za příplatek 200,- Kč. Při výrobě do 14 dnů, příplatek 100,- Kč.

 

Návod jak změřit čenich psa pro výrobu náhubku

Protože se množí chyby v měření mám obavy, že brzy nastane chvíle kdy nezachytím špatně naměřený rozměr a vyrobím náhubek který psu nebude sedět. Toho se chci vyvarovat (a Vás vyvarovat platby za něco co Váš pes nebude moci používat) nafotil jsem takový stručný návod jak měřit.

Jak měřit hlavu psa

V e-mailu označte zprávu v předmětu jako Objednávka náhubku

Snadněji pak  identifikuji Vaši objednávku, když náhodou neprojde skrz spam filter a skončí ve složce Nevyžádaná pošta. Takže pokud nedostanete potvrzení objednávky do dvou dnů od jejího zaslání, kontaktujte mne jakýmkoli jiným způsobem ze stránky Kontakt

 

Soubory ke stažení:

Objednávkový formulář.pdf (182,3 kB)

Objednávkový formulář.xls (1,6 MB)

Objednávkový formulář.doc (393 kB)