Elektronické cigarety – vaporizery

Jako bývalý silný kuřák jsem uvítal možnost zaměnit klasickou cigaretu za mnohem méně škodlivou alternativu známou jako e-cigareta. A když už jsem sám uživatelem a prezentuji se jako řemeslník, byl jen krůček k tomu začít si vyrábět vlastní.

Vyrábím gripy (mody) ve stylu Steampunk. Jde hlavně o čistě mechanické mody (bez jakékoli elektroniky) kdy proud z baterie jde přímo na spirálky odpařovače (atomizeru) s minimální ztrátou napětí.
100_2948
Samozřejmě jde o individuální výrobky dle požadavků a potřeb zákazníka. Žádné dva kusy nejsou stejné a je možné je doplnit leptem, gravírováním či jiným způsobem zdobení dle návrhu který buď na zakázku vytvořím já, nebo si jej dodá zákazník.

Je možné vyrobit grip jakéhokoli tvaru, takže se neomezuji jen na trubkové, a to i s elektronikou a to ať už mechaniku s mosfetovým spínáním, nebo přímo s elektronikou která je dosažitelná na trhu.

Jak bude výsledný grip (mod, box) vypadat je výsledkem domluvy s budoucím majitelem. Nebráním se žádným nezvyklým tvarům a konstrukcím a pokud to jde nějak vyrobit, vyrobím to. 😉
[Best_Wordpress_Gallery id=“6″ gal_title=“Gripy a mody pro vaping“]

A pro začátečníky a ty, kteří tak úplně nevědí o čem vaping (e-kouření) vlastně je, je tu díky Petru Míkovi Vaperská příručka.
Další základy k pokročilému vapingu najdete Na blogu Vapetalk s Karotkou. Případně se můžete ptát mě na kterémkoli z Kontaktů.