Tubraser

Tubraser je hybridní mechanika, tedy grip na li-on článek 18650 s extenderem na dva li-on články 18650 v sérii s možností oba tubusy spojit a získat tak mechaniku na tři li-on články 18650 v sérii.
Je nutné varovat, že už mechanika na dva články v sérii je docela extrém a pokud člověk neví co dělá, může si snadno ublížit. Takže extender by měl používat jen člověk, který už nějakou dobu není začátečníkem a dost dobře ví co dělá.
Tři články v sérii už je extrémní záležitost do které by se neměl pouštět nikdo, kdo si není jist, že výkon který získá dokáže zpracovat a využít.
Tři články v sérii už jsou opravdu jen pro extrémní buildy (spirálky) které nelze provozovat jinak. A i v tomhle případě by si měl být uživatel jist tím, co dělá. Opravdu jde o extrém který se nemusí vyplatit.

Tubraser je vyrobený v kombinaci měď a mosaz pájený 80% stříbrem. Je tedy minimalizována možnost jakýchkoli přechodových odporů a pokud budete udržovat závity v čistotě prakticky se nemají kde tvořit. Díky použitým materiálům nemá ani vlastní grip odpor, který by se nějak odrážel na proudovém zatížení článků a tím nějak zmenšoval výkon na spirálce/kách atomizeru. Prakticky tak nedochází na vlastním gripu k nějakým měřitelným ztrátám. Měď a její slitina mosaz mají hned po stříbře nejlepší vodivé vlastnosti. Jejich použitím je tedy zaručeno, že z vašich článků půjde veškerý výkon jen do atomizeru a nebude se ztrácet někde po cestě.

Tubraser je možné objednat v základu (tak jak jej vidíte na fotkách nebo videu) za 2 800,- Kč.
Samozřejmostí je customizace pískováním, gravírováním, broušením, obšitím kůží atd, tak, abyste dostali grip, který bude jen vaším originálem.
Objednávka je uzavřena až v momentě, kdy znáte cenu finálního výrobku a odsouhlasíte ji. V některých případech – třeba když budete mít zájem o pozlacení 😉 – bude nutná záloha.

A zde je videorecenze od Karotky.